•  Wesela   •  Wesela 2024
Sala weselna z zewnątrz

Wesela 2024

Marzysz o weselu blisko natury, w pięknej, rustykalnej przestrzeni oraz z doskonałym jedzeniem, które jeszcze na długo będzie wspominane przez Was i Waszych gości?

 

Świetnie! To właśnie proponujemy w naszej Stajni!

Sala Kwiatowa to urokliwe miejsce, połączenie stylu rustykalnego z minimalistyczną nowoczesnością, nie przytłacza i daje możliwość stworzenia wesela w dosłownie każdym stylu czy motywie kolorystycznym. Koniecznie musicie nas odwiedzić, wiele par mówi, że na żywo nasza Stajnia robi o wiele większe wrażenie niż na zdjęciach: jesteśmy za!

Z przyjemnością się z Wami spotkamy, opowiemy o szczegółach imprezy, damy kilka wskazówek i rad: w końcu to nie będzie nasze pierwsze wesele 🙂

___________

Menu które co roku tworzymy, zawiera tradycyjne pozycje, które Wasze ciocie będą chwalić, wujkowie wspominać z łezką w oku. Mamy i coś bardziej nowoczesnego, do przegryzienia przez znajomych i młodzież. Na samą myśl o tych pysznościach cieknie nam ślinka, a to dopiero początek: kredens smakowitości z Podlasia i zimnych przystawek z dziczyzny, cudowny stół słodki wykonywany przez dziewczyny z naszej stajennej cukierni, tort weselny, który oczywiście jest „dobry, taki nie za słodki” oraz obowiązkowo kawa z ekspresu, rewelacyjna, z naszej białostockiej palarni: noc uważamy za godną przeżycia!

___________

 

Skontaktuj się z nami i zakochaj się w Stajni, ( mamy jeszcze terminy na 2024 rok).

512 255 995

stajniasowlany@gmail.com

 

Rodzina Stajni Sowlany

 

Para młoda krojąca tort

Stolik z napojami

Młoda para

Sala Pod Kogutem