Wesela

Pomagając w organizacji wesel, angażujemy się całą rodziną, a każdą z uroczystości przeżywamy jak naszą własną. Staramy się otoczyć opieką Parę Młodą, a podczas imprezy dbamy o to aby każdy z gości czuł się najważniejszy. Każda para ma odrębne oczekiwania, w  naszej pracy nie ma miejsca na rutynę.

Sala Kwiatowa – to w niej organizujemy przyjęcia weselne, mieści ona do 160 osób a swoim stylem przyciąga szczególnie Panny Młode, jest podobnie delikatna, jasna i kobieca.

Istnieje możliwość organizacji ceremonii zaślubin w plenerze, pod lasem bądź na tylnym tarasie.

Z przyjemnością zapraszamy na spotkanie, bardzo chcielibyśmy Was poznać! Możecie się na nie umówić pisząc na nasz adres mailowy: stajniasowlany@gmail.com lub dzwoniąc pod nr tel. 512 255 995.

_______________________________________

OD TEGO ZACZYNAMY!

Jeśli chcecie dowiedzieć się o szczegółach wesel w Stajni, zapraszamy do kontaktu, ofertę wraz z aktualnymi terminami, przesyłamy na maila.

 

Menu z daniami gorącymi, przystawkami, słodkościami oraz dodatkowymi opcjami na wesela w 2024 roku:

 

_______________________________________

OZDOBY | RZECZY DO UDOSTĘPNIENIA

Przygotowaliśmy Wam niewielką broszurkę, w której ujęliśmy większość dekoracji dostępnych podczas organizacji wesela lub uroczystości w Stajni. Dołączone do niej zdjęcia ułatwią wybór 🙂

 

_______________________________________

TORTY | CENNIK USŁUG DODATKOWYCH

Z przyjemnością zajmiemy się przygotowaniem Waszego tortu na wesele, kliknij w link i wybierz słodkość:

Oraz zgodnie z obietnicą, wstawiamy cennik usług dodatkowych który uzupełnia umowę i menu:

Nowość: mamy możliwość udekorowania sali kwiatami, za dodatkową opłatą:

 

Jeśli masz jakieś pytania, śmiało! Z przyjemnością na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami mailowo, przez Instagram bądź telefonicznie, do usłyszenia!

Pokoje

W Stajni posiadamy pokoje do wynajęcia przez gości weselnych. Możesz tu odpocząć po długiej zabawie i zregenerować siły na poprawiny. Pokoje są w pełni wyposażone, a każdy z nich posiada własną łazienkę.